DEPILACJA WOSKIEM

Depilacja woskiem pozwala na usunięcie zbędnego owłosienia , pozostawiając skórę gładką i miękką w dotyku przez dłuższy okres czasu. Depilacja tą metodą usuwa włos wraz z cebulką. Stosowanie wosku pozwala depilować wszystkie części ciała i daje znakomite efekty.

 

Stosujemy zawsze jednorazowe szpatułki i paski fizelinowe !

Depilację wykonujemy szybko, sprawnie i bardzo dokładnie!

 

Efekt depilacji – gładka, miła w dotyku skóra utrzymuje się ok. 3-4 tygodni, w zależności od tego jak szybko rosną włoski, a odrastające włoski są delikatniejsze. Po 3 tygodniach włosy zaczynają być widoczne a po 4 tygodniach zabieg należy powtórzyć. U osób o słabym, jasnym owłosieniu efekt utrzymuje się dłużej. Przygotowanie do zabiegu depilacji.

Włosy poddane zabiegowi muszą mieć odpowiednią długość, nie mogą być ani zbyt długie ani zbyt krótkie. Na nogach optymalna długość to 6 mm, bikini i pachy 10 mm, twarz 2-4 mm. W przypadku włosów cienkich, delikatnych wartości te mogą być niższe. W dniu zabiegu nie zaleca się stosowania preparatów natłuszczających, gdyż mogą one zmniejszyć przyczepność wosku.

Zabieg wykonujemy woskami i kosmetykami renomowanej firmy Depileve. Po depilacji nakładamy specjalną oliwkę ze srebrem zapobiegającą odrastaniu włosów, która łagodzi podrażnienia, wygładza skórę i niweluje uczucie kłucia po depilacji. Przy regularnym korzystaniu z zabiegów depilacji woskiem odstęp pomiędzy nimi wynosi od 3 do 5 tygodni. Stosowanie odpowiednich kosmetyków może jeszcze wydłużyć ten czas.